Студенти Золочівського коледжу взяли участь у західноукраїнському інтелектуальному турнірі «Natus vincere»

Золочівський коледж Львівської політехніки
 турнір «Natus vincere»

На юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету відбувся III відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus vincere» на кубок ректора ТНЕУ. Учасниками змагань стали учні загальноосвітніх навчальних закладів та студенти коледжів, а це 105 команд із 9 областей України.

У цій інтелектуальній битві взяли участь дві команди від Золочівського коледжу Національного університету «Львівська політехніка». Зокрема, студенти спеціальності «Право» у складі команди «НЛО» – у секції міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії, а команда «Законотворці» – у правовій секції.

Представники коледжу добре впоралися із завданнями всіх етапів турніру і, як нагороду, одержали грамоти, грошові винагороди, квитки в аквапарк, сувеніри, рекомендації для вступу на юридичний факультет ТНЕУ. А їхні керівники відзначені сертифікатами Міністерства освіти і науки України.

нагороди