Вебінар «Програма ЄС Ноuse of Europe: можливості та практичні аспекти» від Проєктного офісу Університету

Заставка вебінару

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» 9 лютого 2021 року організовує на платформі Microsoft Teams вебінар «Програма ЄС Ноuse of Europe: можливості та практичні аспекти».

Програма Європейського Союзу House of Europe створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма стартувала у 2019 році й буде діяти до 2023 року. Попередницею House of Europe є програма Culture Bridges, що також сприяла діалогу між професіоналами та організаціями сфери культури з України та Європейського Союзу.

Гранти програми

1. Персональні проєкти
  2. Мобільності
  3. На переклад
  4. Міжнародної співпраці
  5. Проєкти для творчої молоді

Учасники вебінару дізнаються про:

• діяльність та пріоритети;
  • програми, конкурси, ініціативи;
  • поради і рекомендації у підготовці та розгляді пропозицій проєкту;
  • етапи подання проєктної заявки;
  • історії успіху та думки експертів – переможців програми.

Щоб отримати посилання на вебінар, необхідно зареєструватися.

Реєструйтесь, долучайтесь – і дізнаєтесь багато цікавої інформації про грантові можливості програми ЄС House of Europe. Початок заходу о 14:00.