Викладачі кафедри МПА взяли участь у конференції з філософсько-психологічних аспектів лідерства

Кафедра МПА Львівської політехніки
на конференції

15 березня 2019 року професор кафедри менеджменту персоналу на адміністрування Львівської політехніки Галина Захарчин і доцент кафедри Людмила Мороз взяли участь у роботі IV Міжнародної науково-практичної конференції «Філософсько-психологічні аспекти лідерства в бізнесі, освіті та державі», яка проходила у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Науковці різних сфер, представники бізнесу, духовенство жваво дискутували, яким повинен бути лідер в сучасних реаліях, яким критеріям має відповідати, яка роль освіти у розвитку лідерського потенціалу особистості. На пленарному засіданні професор Галина Захарчин виголосила доповідь «Лідерство і командна співпраця», в якій підкреслила, що духовний інтелект і чин служіння нації мають стати головними цінностями сучасного лідера в Україні.

Цікаві доповіді, плідна дискусія, творча енергія створили особливу атмосферу конференції, в якій інтелектуальне слово гармоніювало із високим духом.

учасники зустрічі на конференції Галина Захарчин