Студенти Львівської політехніки візьмуть участь в аналітичному дослідженні державної політики в молодіжній сфері

За матеріалами агенції «Гал-інфо»
студенти

15 березня в приміщенні Львівського обласного молодіжного центру відбувся тренінг з підготовки регіональної програми з молодіжної політики. Основною метою заходу стала підготовка обласної студентської команди для проведення аналізу державної політики в молодіжній сфері.

Найближчим часом робоча група, до якої увійшли студенти Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного аграрного університету і Дрогобицького державного педагогічного університету, розпочне проведення аналітичного дослідження зі стану реалізації молодіжної політики в області. Саме це дослідження буде покладено в основу пілотної Регіональної Програми розвитку молодіжної політики і соціальної згуртованості місцевого молодіжного середовища та студентства з числа внутрішньо переміщених осіб і тимчасово окупованих територій.

Аналітичне дослідження відбуватиметься в рамках проекту «Громадський супровід інтеграції студентської молоді з числа ВПО і студентів з тимчасово окупованих територій в приймаючі громади Київської, Львівської, Харківської та Херсонських областей», який реалізується за підтримки Фонду розвитку демократії Посольства США.