Кафедра менеджменту організацій запрошує учнів 10–11 класів до участі у бізнес-грі «Селянська школа бізнесу»

Кафедра МО Львівської політехніки
бізнес-гра

Кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів 10–11 класів шкіл, ліцеїв та гімназій взяти участь у бізнес-грі «Селянська школа бізнесу».

Практичною цінністю гри «Селянська школа бізнесу» є отримання учасниками навичок та умінь інтегруватися у групи; вести переговори, встановлювати ділові контакти та співпрацювати в групі. Гра розвиває креативність та самостійність, виховує цілеспрямованість, навчає планувати дії, здійснювати оцінку ризиків та мислити стратегічно; стимулює учасників започатковувати нові ініціативи.

Переможці бізнес-гри отримають незабутній досвід та цінні подарунки від організаторів.

Бізнес-гра відбудеться 19 квітня 2019 року на кафедрі менеджменту організацій Львівської політехніки за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 5, IV навчальний корпус, аудиторія 408.

Учням, які бажають взяти участь у бізнес-грі «Селянська школа бізнесу», необхідно до 15 квітня 2019 року зареєструватись через онлайн-форму.