У Львівській політехніці відбулася зустріч учасників міжнародного освітнього проекту в межах програми Erasmus+

Tech StartUp School Львівської політехніки
учасники зустрічі

10 квітня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулась зустріч у рамках міжнародного освітнього проекту Erasmus+ КА2 «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (MASTIS 561592-EPP-1-2015-1-FR-EPPKA2-CBHE-JP). Проект фінансує Європейський Союз.

Основні цілі проекту:

• покращення магістерської програми в галузі інформаційних систем відповідно до потреб сучасного суспільства;
  • наданні можливості університетам наблизитися до змін на світовому ринку праці та освітньому просторі, швидко реагувати на потреби роботодавців;
  • надати студентам уявлення про профілі різних робочих місць у галузі інформаційних систем для забезпечення можливості працевлаштування.

На зустрічі були присутні представники університетів – учасників проекту з України та Європи. Це, зокрема Університет Ліон-2 (Люм’єр, Франція), Університет Мюнстера (Німеччина), Каунаський технологічний університет (Литва), Університет Агдер (Норвегія), Харківський національний економічний університет ім.Семена Кузнеця (Україна), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Вінницький національний технічний університет (Україна), Херсонський державний університет (Україна), Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (Україна), Університет Дон’я (Гориця, Чорногорія), Університет «Середземноморський» (Подгоріца, Чорногорія).

Впродовж зустрічі учасники ділились напрацюваннями та досвідом за час участі у проекті й обговорили можливі перспективи подальшої співпраці.

учасники зустрічі учасники зустрічі