Працівник Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ прочитав лекцію для студентів ІНЕМ

ІНЕМ Львівської політехніки
 Антон Груєм читає лекцію

11 квітня 2019 року студенти спеціальностей «Міжнародні економічні відносини», «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Менеджмент» мали змогу зустрітись із начальником відділу моделювання Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Антоном Груєм.

Фахівець під час своєї відкритої лекції розповів аудиторії про особливості та проблеми макроекономічного моделювання в межах монетарної політики у банківській системі України. Антон Груй звернув увагу присутніх на різні види макроекономічних моделей НБУ, охарактеризував вплив монетарної політики на економіку країни, розкрив чимало практичних аспектів моделювання економічних взаємозв’язків.

Антон Груєм читає лекцію  Антон Груєм читає лекцію  Антон Груєм читає лекцію  Антон Груєм читає лекцію