Студенти ІНПП взяли участь у II Всеукраїнських судових дебатах з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка

Кафедра АІП Львівської політехніки
судові дебати

5 квітня 2019 року на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися II Всеукраїнські судові дебати з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка.

Студенти Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» Олександр Куліков-Глуговський (капітан команди, ПВ-27), Михайло Горін (ПВ-27), Володимир Годунко (ПВ-27), Надія Булгакова (ПВ-31) під керівництвом викладачів кафедри адміністративного та інформаційного права Ірини Хомишин та Ольги Скочиляс-Павлів взяли участь у цих судових дебатах. З-поміж дев’яти команд, серед яких представники закладів вищої освіти з Києва, Тернополя, Ужгорода, Львова, команда ІНПП посіла четверте місце.

Кафедра АІП вітає своїх студентів і бажає наступних перемог!

судові дебати судові дебати судові дебати