В Університеті завершився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з педагогіки, переможцями стали політехніки

Кафедра ПСУ Львівської політехніки
переможці

16–18 квітня 2019 року на кафедрі педагогіки та соціального управління Навчально-наукового інституту права та психології Львівської політехніки відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» для студентів закладів вищої освіти непедагогічного профілю.

У змаганні взяли участь 36 студентів першого (бакалаврського) та 17 студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти. Географічно учасники представляли Вінницьку, Дніпровську, Київську, Тернопільську Харківську, Чернівецьку області із 14 закладів вищої освіти.

Олімпіада проходила у два етапи:

• І – теоретичний: студенти розв’язували тести (роботи шифрували та програмно перевіряли працівники Центру тестування і діагностики знань Львівської політехніки),
  • ІІ – практичний: студенти демонстрували домашнє завдання – презентацію на тему «Нові технології в новій школі».

Саме презентація домашнього завдання дала змогу кожному студенту проявити творчий підхід до бачення розв’язання проблем сучасної школи.

Журі відзначило всіх учасників грамотами у 10 номінаціях.

Переможці Олімпіади:

• перший (бакалаврський) рівень вищої освіти:
    • І місце – Тетяна Пушкар, Національний університет «Львівська політехніка»;
    • ІІ місце – Діана Головіна, Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків);
    • ІІІ місце – Олександр Чорний, Національна металургійна академія України (м. Дніпро);
  • другий (магістерський) рівень вищої освіти:
    • І місце – Вікторія Ільо, Національний університет «Львівська політехніка»;
    • ІІ місце – Вікторія Ткачук, Вінницький національний аграрний університет;
    • ІІІ місце – Христина Лелик, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.

Всі учасники Олімпіади відзначили об’єктивність оцінювання, високий рівень організації та неповторність Львівської політехніки. Вони висловили за це вдячність керівництву Львівської політехніки, Навчально-наукового інституту права та психології, кафедри педагогіки та соціального управління і відповідальному секретарю Олімпіади – доцентові кафедри педагогіки та соціального управління Любові Дольніковій.

Фотографії Анастасії Степаняк

на олімпіаді Переможці Олімпіади на олімпіаді Переможці Олімпіади