Міжнародний семінар «Українська мова як іноземна»

28 березня 2019 року Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» проводить Міжнародний семінар «Українська мова як іноземна: пошук інновацій крізь призму досвіду викладання інших мов».

Місце проведення заходу – аудиторія 226 головного навчального корпусу Львівської політехніки. Початок о 10:00.

Захід покликаний започаткувати важливий діалог між центрами з вивчення різних мов (української, французької, німецької, іспанської, італійської, норвезької, шведської, польської, японської, корейської) і стимулювати використовувати зарубіжний досвід колег для викладання української як іноземної.

У семінарі, зокрема, візьмуть участь Оксана Винницька-Юсипович, Почесний Консул Канади в Україні, представники організації «Альянс Франсез», Центру німецької мови, Центру грецької мови і культури, Центру іспаністики, Українсько-скандинавського центру, Львівського корейського центру «Ханмаді», Українсько-японського центру, Лінгвістично-освітнього центру Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені Івана Франка, Українського католицького університету, а також викладачі української мови за кордоном.