I етап 44-ї Міжнародної олімпіади з програмування ICPC 2019

13 квітня 2019 року на базі Інформаційно-навчального комплексу Львівської політехніки (корпус № 28 – Студентська бібліотека Університету, вул. Митрополита Андрея, 3) відбудеться I етап Всеукраїнської студентської (44-ї Міжнародної) олімпіади з програмування ICPC 2019. Початок змагань о 10:00.

В Олімпіаді можуть взяти участь команди, які складаються з трьох студентів одного вищого навчального закладу. Офіційні правила Міжнародної олімпіади доступні на сайті ICPC (Regional Rules).

Подати заявку на участь команди необхідно на сайті Олімпіаді до 6 квітня.

За додатковою інформацією звертатися на скриньку Олімпіади olimpiada.lp@gmail.com.

Спонсорами Олімпіади є компанії Sigma Software, Eleks Software, EPAM, GlobalLogic, SoftServe.