Міжнародний воркшоп «Urban Density Lab Lviv 2019» у рамках співпраці з університетами Австрії, Польщі та Німеччини

Urban Density Lab Lviv 2019

Відповідно до Угоди про співпрацю між Національним університетом «Львівська політехніка», Технічним Університетом Відня (Австрія) і Гданським Технологічним Університетом (Польща), а також згідно з угодою у рамках програми Еразмус+ із Бранденбургзьким Технологічним університетом Котбус-Зенфтенберг (Німеччина) з 6 до 13 квітня 2019 року в місті Львові відбуватиметься Міжнародний воркшоп «Urban Density Lab Lviv 2019».

Під час заходу здійснюватиметься спільне архітектурно-містобудівельне проектування зі студентами рівня «бакалавр» і «магістр» за спеціальністю 191 «Архітектура і містобудування» Національного університету «Львівська політехніка». Студенти опрацьовуватимуть південні мікрорайони в районі вулиць В. Великого – Кульпарківської – Наукової – кн. Ольги; друга ділянка – це вулиці Виговського – Городоцька – залізниця – Любінська.

Офіційне відкриття воркшопу відбудеться 8 квітня 2019 року в головному корпусі Львівської політехніки. Початок о 9:30.

Програма воркшопу