Університет і ліцей № 37 Львівської міської ради започатковують проект «Дні Львівської політехніки у школі»

ІННЦПКО Львівської політехніки
учасники зустрічі

Національний університет «Львівська політехніка» та ліцей № 37 Львівської міської ради започатковують проект «Дні Львівської політехніки у школі». Він покликаний впровадити у життя результати круглого столу на тему «Зміна ролі університету у сучасному суспільстві», що відбувся 19 квітня 2019 року під час Наукових фестин у Львівській політехніці.

В рамках цього проекту заплановано поглиблювати співпрацю Університету із закладами середньої освіти через проведення у них презентацій, тематичних занять, показ цікавих наукових дослідів, кращих навчальних макетів тощо.

У зв’язку із цим 10 травня 2019 року відбулась товариська зустріч представників Львівської політехніки Наталії Гоц та Василя Лозинського та керівництва ліцею № 37 Львівської міської ради Володимира Оверка та Лілії Кравс, на якій було докладно обговорено план заходів для реалізації цього проекту. Впровадити його заплановано у вересні-жовтні цього року.

Зустріч закінчилася підписанням угоди про співпрацю між університетом та ліцеєм і укладанням дорожньої карти співпраці.