На кафедрі хімічної технології переробки нафти та газу відсвяткували День вишиванки

Кафедра ХТНГ Львівської політехніки
Викладачі у вишиванках

Всесвітній День вишиванки святкують щороку у третій четвер травня. Цьогоріч цей день припадає на 16 травня. День вишиванки почали відзначати у 2006 році, тобто нині – 13-й раз урочистого святкування.

Головна традиція свята – одягнути вишиванку. День вишиванки відзначають завжди у будній день, аби показати, що вишита сорочка є невіддільною частиною побуту, яка органічно вписується у сучасне щоденне життя.

Працівники кафедри хімічної технології переробки нафти та газу Національного університету «Львівська політехніка» також приєдналась до святкування і підтвердили, що носити вишиванку стильно, модно і, звичайно, патріотично!

Викладачі у вишиванках Викладачі у вишиванках