Проект Tech StartUp School Університету став переможцем Конкурсу ІТ-Eureka на Всеукраїнському фестивалі інновацій

За матеріалами сайту МОН
переможці Конкурсу стартап-проектів ІТ-Eureka

Оголошено переможців Всеукраїнського фестивалю інновацій: у 3 конкурсах визначено по 3 призові місця. Серед лідерів – компанії, що пропонують дешевші рішення для цифровізації освіти, нові підходи до лікування та діагностики хвороб, передові рішення для військової сфери та екології.

У конкурсі технологічних стартап-проектів першість здобула компанія CamTouch. Вона запропонувала портативний пристрій, що дозволяє будь-яку поверхню перетворити на інтерактивну дошку. Цей проект представив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» й отримав сертифікат на 100 тисяч гривень від компанії Київстар для подальшої розробки ідеї.

У конкурсі інноваційних проектів перше місце присуджено колективу Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кавецького НАН України. Науковці розробили технологію ідентифікації лейкемічних стовбурових клітин для таргетної терапії онкогематологічних хворих. Ця розробка спрямована на ефективну діагностику та лікування хворих на рак.

Під час фестивалю визначили також переможців Конкурсу стартап-проектів ІТ-Eureka. Першість за розробку платформи для багатомовних інтерактивних аудіокниг отримав проект Lingard з Бізнес-інноваційного центру Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка». Його нагородили грошовим сертифікатом на 55 тисяч гривень від Sigma Software University.

Конкурс ІТ-Eureka