Студенти Технологічного коледжу вдало виступили на Спортивних іграх України з волейболу й баскетболу

Технологічний коледж Львівської політехніки
Збірна команда дівчат з волейболу

У Львові на базі Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України відбувалися Спортивні ігри України серед коледжів та технікумів.

Вдало виступила на змаганнях команда Львівщини, членами якої були й студенти Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка». Збірна команда дівчат з волейболу, у складі якої була представниця коледжу Єлизавета Лобок, здобула II місце. Збірна команда юнаків з волейболу, за яку виступав студент коледжу Юрій Оловець, стала переможцем змагань, а Юрія названо кращим гравцем турніру.

Успішно змагалася збірна команда області з баскетболу 3×3, у складі якої грали три представниці Технологічного коледжу: Оксана Климів, Тетяна Андрущак та Наталія Кіндзера. Дівчата тільки у фіналі поступилися студентам Івано-Франківського коледжу фізичного виховання й посіли II місце.

До змагань збірні команди Львівської області з настільного тенісу і баскетболу готували викладачі Технологічного коледжу Львівської політехніки Т.В. Трухан та Ю.І. Боровик.

Збірна команда дівчат з волейболу Збірна команда дівчат з волейболу