Для третьокурсників кафедри СКІД провели майстер-клас «Кар’єра в органах місцевого самоврядування»

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Скріншот з онлайн-заходу

На практичному занятті з курсу «Організація державного апарату України» очільниця організаційного відділу Бурштинської міської ради, випускниця кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Львівської політехніки Олена Кравчишин провела для студентів третього курсу майстер-клас «Кар’єра в органах місцевого самоврядування: лідерський успіх».

Базуючись на власному життєвому досвіді, спікерка дала поради, як успішно побудувати кар’єру в ОМС. Олена Кравчишин також закликала студентів завжди думати й робити висновки зі своїх вчинків, їхніх наслідків та загалом різних подій. Пані Олена поділилася з присутніми також своїм баченням сучасних проблем запровадження е-урядування та надання е-послуг у місті Бурштині.