Другий день ХІ Міжнародної конференції «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій»

Кафедра АТР Львівської політехніки
учасники конференції

Другий день ХІ Міжнародної наукової конференції «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій» продовжився на базі Конференц-центру Вищої державної професійної школи в Холмі, розташованої в Депультічах Королівських.

Привітні господарі створили ту неповторну атмосферу, яку кожен з учасників конференції запам’ятає назавжди. Варто підкреслити, що чудову атмосферу підтримали цікаві доповіді, професійне спілкування і прекрасні умови для роботи.

Підбиваючи підсумки роботи конференції, доктор архітектури, професор Микола Бевз відзначив її високий рівень і окреслив завдання, які необхідно буде розв’язати до майбутньої конференції. Прийнято рішення, що Межибіж передає естафету проведення чергової конференції Київській фортеці.