Студентка кафедри фінансів Львівської політехніки – серед переможців міжнародного конкурсу наукових робіт

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Тетяна Селецька

6 червня 2019 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку».

Рішенням конкурсної комісії студентка кафедри фінансів Національного університету «Львівська політехніка» Тетяна Селецька здобула диплом ІІІ ступеня, гідно презентувавши на підсумковій конференції свою наукову роботу на тему «Дослідження кредитного ризику та процесу управління ним». Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів Наталія Мороз.

Колектив кафедри фінансів щиро вітає Тетяну з високим результатом і бажає подальших творчих успіхів!

нагородження диплом переможці