84% виборців віддали свій голос за ректора Львівської політехніки професора Юрія Бобала

Наталія ПАВЛИШИН, Центр комунікації Львівської політехніки
вибори ректора

19 червня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» Оргкомітет із проведення виборів ректора оголосив результати голосування. Отож, майже 84% від загальної чисельності виборців висловилися за те, щоб надалі очільником нашого університету був член-кореспондент НАПН України, доктор технічних наук, професор Юрій Бобало.

Загалом у голосуванні взяло участь 3637 виборців (це – майже 92%) із 3957 у списках. Недійсними визнали 102 бюлетені. Не підтримали кандидата – 217 виборців (5,48%).

Цього разу у голосуванні взяли участь наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники, студенти й обрані представники інших категорій працівників університету й дев’яти коледжів Львівської політехніки.