Львівська політехніка – й далі у шістці найкращих українських вишів у рейтингу The QS World University Rankings 2020

За матеріалами сайту «Na chasi»
The QS World University Rankings 2020

Оприлюднено результати глобального дослідження The QS World University Rankings 2020 – рейтинг найкращих вищих навчальних закладів світового значення за показником їхніх досягнень у галузі освіти і науки.

Шість українських університетів уже п’ятий рік поспіль потрапляють у цей престижний світовий рейтинг за версією британської консалтингової компанії Quacquarelli Symonds і загалом зберегли свої позиції.

Українські виші у рейтингу The QS World University Rankings 2020

• Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (місце 491);
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка (місце 541–550);
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (651–700);
  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (701–750);
  • Сумський державний університет (701–750);
  • Національний університет «Львівська політехніка» (751–800).

Новачком рейтингу й сьомим вишем від України стала Києво-Могилянська Академія, яка вперше потрапила до головного рейтингу QS у його непублічній частині (після 1001-го місця) разом з іще близько 70 університетами світу.

The QS World University Rankings 2020