Співпраця із французами триватиме: Центр міжнародної освіти Університету приймав французьку делегацію

Анастасія Степаняк (Мозгова), тижневик «Аудиторія»
Центр міжнародної освіти приймав французьку делегацію

Центр міжнародної освіти 21 червня прийняв французьку делегацію – обговорили співпрацю у поточному навчальному році й окреслили плани на наступний.

Нагадаємо, навесні в університеті проходили курси вивчення французької мови від носіїв мови – викладачів-волонтерів з вишів Франції (Клер Віо, Клемантин Восел та Джюльєт Бодрі). Відвідувати їх могли всі охочі політехніки – від студентів до працівників. З цієї нагоди до університету завітали директор Alliance française de Lviv Ніколя Фасіно та згадані викладачі-волонтери, аби підбити підсумки співпраці. Делегацію прийняли проректор Олег Матвійків та очільниця Центру міжнародної освіти Наталія Гоц.

– Курси відвідало 34 людини, серед яких студенти і викладачі. Позитивні відгуки учасників показали зацікавлення політехніків у вивченні французької мови як однієї з міжнародних мов ділового спілкування, – прокоментувала пані Гоц.

За підсумками зустрічі було вирішено продовжити такі курси у вересні. Окрім цього, пан Ніколя запросив кількох політехніків взяти участь у курсах інтенсивного вивчення французької мови, які проходитимуть у Львові в липні та серпні цього року.

Центр міжнародної освіти приймав французьку делегацію