Міжнародна академічна співпраця кафедри міжнародної інформації продовжується літом: асистент кафедри Тарас Польовий завершує участь у стипендіальній програмі Польського комітету зі справ ЮНЕСКО

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Протягом квітня - серпня 2019 року асистент кафедри міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка», кандидат політичних наук Тарас Польовий, проходить наукове стажування у Білостоцькому університеті (Республіка Польща).

Стажування відбувається в рамках участі у стипендіальній програмі Польського комітету зі справ ЮНЕСКО, призначеної для молодих науковців із країн Центрально-Східної Європи та країн, що розвиваються. Координатором програми виступає Польський комітет зі справ ЮНЕСКО у співпраці із Міністерством науки і вищої освіти Польщі, через Національну Агенцію Академічних Обмінів (NAWA).

В ході стажування під опікою наукового керівника, завідувача кафедри міжнародної політики, доктора габілітованого, професора Євгеніуша Міроновіча, стипендіатом реалізується індивідуальна програма дослідження.

В результаті активної співпраці підготовлено низку публікацій, зібрано матеріал для подальшої наукової роботи та обговорено плани для подальших досліджень.

Тарас Польовий стажується у Білостоцькому університеті