Студенти коледжів Львівської політехніки вибороли золото і срібло Спортивних ігор України з волейболу

За матеріалами сайту ЛОДА
Волейболісти коледжів Львівщини

Волейболісти коледжів Львівщини вперше в історії стали переможцями Спортивних ігор України з волейболу серед студентів коледжів і технікумів, що днями завершились на Львівщині. У змаганнях серед студенток збірна команда Львівщини посіла друге загальнокомандне місце, також продемонструвавши найкращий результат за понад 10-річну історію Спортивних ігор України.

Перемогу для Львівщини виборювали студенти Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України, а також Коледжу телекомунікацій та комп’ютерних технологій, Технічного і Технологічного коледжів Національного університету «Львівська політехніка». Учасницею жіночої збірної була студентка Львівського коледжу інфокомунікацій Львівської політехніки.

Змагання Спортивних ігор України серед студентів коледжів та технікумів відбувались на спортивних базах Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України і Коледжу телекомунікацій та комп’ютерних технологій Львівської політехніки.