Львівська політехніка – сьома у консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2019 року

За матеріалами порталу Освіта.ua
прапор України над будівлею Політехніки

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» уклав консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2019 року.

Як вихідні дані для складання рейтингу використано найавторитетніші серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен із яких використовує різні критерії оцінювання ЗВО. Узагальнений рейтинг підсумовує місця вишів за їхніми версіями.

За підсумками консолідованого рейтингу 2019 року незмінним лідером залишається Київський національний університет імені Тараса Шевченка, який очолює таблицю третій рік поспіль.

Друге місце посів Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», що у цьому році посунув на третю сходинку Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

Четверте місце консолідованого рейтингу посів Львівський національний університет імені Івана Франка.

Другий львівський виш у ТОП-10 рейтингу – Національний університет «Львівська політехніка» – на сьомому місці. Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького – дев’ятий.

ТОП-10 консолідованого рейтингу вишів України

Назва навчального закладу Місце у загальному рейтингу ТОП 200 Україна Бал ЗНО на контракт Scopus Підсумковий бал
Київський національний університет імені Тараса Шевченка 1 1 4 1 6
Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського 2 2 10 6 18