Асистент кафедри міжнародної інформації бере участь у стипендіальній програмі Польського комітету зі справ ЮНЕСКО

Кафедра МІ Львівської політехніки
Тарас Польовий

Упродовж квітня-серпня 2019 року асистент кафедри міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка», кандидат політичних наук Тарас Польовий проходить наукове стажування у Білостоцькому університеті (Республіка Польща).

Стажування відбувається в рамках участі у стипендіальній програмі Польського комітету зі справ ЮНЕСКО, призначеній для молодих науковців із країн Центрально-Східної Європи та країн, що розвиваються.

В ході стажування під опікою наукового керівника, завідувача кафедри міжнародної політики Білостоцького університету професора Євгеніуша Міроновіча представник Львівської політехніки реалізує індивідуальну програму дослідження. Зокрема, підготовлено низку публікацій, зібрано матеріал для подальшої наукової роботи та обговорено плани для нових досліджень.