До Днів європейської спадщини Науково-технічна бібліотека організовує лекцію про мистецтво фотографії політехніків

НТБ Львівської політехніки
лекція про мистецтво фотографії політехніків

У рамках Днів європейської спадщини 6 вересня 2019 року в Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться лекція «Мистецтво фотографії політехніків-любителів та професіоналів».

Бібліотекар університетської книгозбірні, дослідниця Надія Козел розповість про спробу організувати технічний осередок любителів фотографії у Львівській політехніці; повідомить імена тих, хто в Університеті викладав теорію та практику створення світлини; розкаже, як знаходили науковий підхід до цього фотографічного «ремесла» і плекали художні смаки, які нові техніки освоювали й застосовували, як співпрацювали різні мистецькі групи.

Початок заходу о 18:00.