Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки – університетська організація, що об’єднує

Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки
Колегія та профком студентів і аспірантів

Колегія та профком студентів і аспірантів Національного університету «Львівська Політехніка» – університетська організація, яка об’єднує студентську профспілку та студентське самоврядування.

Колегія та профком студентів і аспірантів складається з двох очільників і їхніх заступника, також із 16 голів колегій та профбюро всіх інститутів та одного голови профбюро аспірантів.

Щороку організація приймає нових студентів, які мають бажання працювати, ділитися своїми ідеями й талантом, комунікувати з новими людьми і просто брати активну участь у студентському житті Політехніки.

Колегія та профком студентів і аспірантів чекає на вас в ауд. 235 головного корпусу Львівської політехніки і працює з 10 до 16 години щодня.

Колегія та профком студентів і аспірантів