Працівники кафедри ММП стали експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Кафедра ММП Львівської політехніки
експерти НАЗЯВО

28 серпня 2019 року відбулось засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо результатів конкурсу до Галузевих експертних рад.

За підсумками конкурсу до Галузевих експертних рад були обрані науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка»:

• завідувач кафедри, д.е.н., професор Ольга Пирог – за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини»;
  • доцент кафедри, д.е.н., доцент Роман Шуляр – за спеціальністю 073 «Менеджмент».

5 вересня 2019 року Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти були оголошені результати конкурсного відбору експертів для проведення акредитацій освітніх програм. За підсумками конкурсу експертами з проведення акредитації освітніх програм були обрані такі науково-педагогічні працівники кафедри ММП:

• д.е.н., професор Георгіаді Н.Г.;
  • д.е.н., доцент Станасюк Н.С.;