Семеро науковців Львівської політехніки одержали премії Президента України для молодих вчених 2020 року

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Таблиця на Адміністрації Президента України

Відповідно до Указу Президента України № 595/2020 на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки присуджено премії Президента України для молодих вчених 2020 року.

Авторами трьох робіт із сорока, що були удостоєні премії Президента України, є молоді науковці Національного університету «Львівська політехніка»:

1. Регіональний аспект деконструкції ринків молочної продукції:
    • Бочко Олена Юріївна – доктор економічних наук, професор Національного університету «Львівська політехніка»
  2. Нейромережеві технології опрацювання даних в системах розумного підприємства:
    • Ізонін Іван Вікторович – кандидат технічних наук, асистент Національного університету «Львівська політехніка»
    • Теслюк Тарас Васильович – кандидат технічних наук, асистент Національного університету «Львівська політехніка»
    • Скорохода Олекса Володимирович – кандидат технічних наук, доцент Національного університету «Львівська політехніка»
    • Ленько Василь Степанович – асистент Національного університету «Львівська політехніка»
  3. Структурні та оптичні властивості монокристалів та тонких плівок галогенідів і халькогенідів металів:
    • Кашуба Андрій Іванович – кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Національного університету «Львівська політехніка».
    • Семків Ігор Володимирович – кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Національного університету «Львівська політехніка».