Якісна освіта – це поєднання практики та науки: викладач кафедри технологій управління долучилась до стартапу Chameleon Age

Кафедра технологій управління Львівської політехніки
Викладач кафедри технологій управління Ірина Когут

Практичний досвід та участь у проєктах сьогодні для викладача Національного університету «Львівська політехніка» є невід’ємною частиною його успішної роботи.

Незважаючи на карантин та обмеження, спричинені пандемією та Covid-19, старшому викладачеві кафедри технологій управління Національного університету «Львівська політехніка» Ірині Когут вдалося доєднатись до команди інноваційного стартапу Chameleon Age, який не раз ставав учасником конкурсів на базі Tech StartUp School.

Представниця Університету як тренер UMESchool взяла участь у кількох навчальних міжнародних проєктах для керівників медійних компаній України за підтримки НАМ, USAID та Проєкту «Таємничі підземелля Рівного» за підтримки Європейського союзу.

Докладніше – у доданому файлі.