Викладачка ІАПО у Словаччині взяла участь у круглому столі з проблем кооперації серед університетів

Кафедра АФМ Львівської політехніки
круглий стіл з проблем кооперації серед університетів

Одним із пріоритетів кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» є розвиток міжнародної співпраці. З цією метою доцентка Оксана Перхач взяла участь у круглому столі під головуванням декана факультету економіки і менеджменту Словацького сільськогосподарського університету в Нітрі (Fakulta ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre).

На заході було обговорено можливості організації спільних проєктів, академічних обмінів студентами та викладачами за програмами Erasmus+, Вишеградського Фонду, Національної стипендіальної програми Словаччини. Учасники круглого столу висловили свої ідеї щодо створення науково-освітнього середовища з розвитку міжнародної кооперації серед університетів Словаччини, Польщі, Словенії, Італії, Албанії, Косово, Чехії, Росії, Литви та України.

круглий стіл з проблем кооперації серед університетів