У Науково-технічній бібліотеці Університету відкриють виставку «Марія Склодовська-Кюрі – надзвичайна жінка»

НТБ Львівської політехніки
Марія Склодовська-Кюрі

4 листопада 2019 року в холі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться урочисте відкриття виставки «Марія Склодовська-Кюрі − надзвичайна жінка». Початок об 11:00.

У проєкті Марія Склодовська-Кюрі показана не лише як відома вчена, лауреатка Нобелівської премії, а швидше як людина, жінка – із своїми мріями, переконаннями, страхами, глибоким внутрішнім світом. У виставці її особа відображена цитатами з автобіографії, спогадами сучасників та великою кількістю рідкісних світлин. Також відвідувачам буде продемонстровано праці вченої та видання про неї з фонду Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки.

Експозицію презентуватиме докторка Аліція Рафальська-Ласоха (Ягеллонський університет) і кандидат хімічних наук Григорій Дмитрів (Львівський національний університет імені Івана Франка).

Виставка триватиме до 20 листопада 2019 року.