На кафедрі кримінального права і процесу Львівської політехніки відбулись захисти дисертацій

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Впродовж 2020 року на кафедрі кримінального права і процесу в разових спеціалізованих вчених радах на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право» захистили дисертаційні роботи:

• Рудницький Іван Львович, «Особливості виявлення та розслідування контрабанди наркотичних засобів, що вчиняються організованими злочинними групами», під науковим керівництвом д.ю.н., професора Канціра Володимира Степановича;
  • Болібрух Наталія Борисівна, «Кримінологічна модель особистості студента закладу вищої освіти, який вчиняє корисливо-насильницький злочин проти власності», та Мигаль Роман Васильович, «Катування: кримінологічний аспект», під науковим керівництвом к.ю.н., доцента Якимової Світлани Валентинівни.

У спеціалізованій вчені раді К 35.052.23 на здобуття ступеня кандидата юридичних наук у 2020 році на кафедрі кримінального права і процесу успішно захистили дисертаційні роботи:

• Ліщук Наталія Олександрівна, «Насильницькі дії, що вчиняються щодо жінок: причини та запобігання», під науковим керівництвом к.ю.н., доцента Якимової Світлани Валентинівни;
  • Цилюрик Інна Ігорівна, «Гарантії прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження під час проведення слідчих (розшукових) дій», під науковим керівництвом к.ю.н., доцента Кушпіта Володимира Петровича;
  • Шульган Ірина Іванівна, «Прокурор в кримінальному процесі», під науковим керівництвом д.ю.н., професора Ортинського Володимира Львовича.

14 грудня 2020 року на вченій раді Інституту Права, психології та інноваційної освіти, в урочистій обстановці було вручено диплом кандидата юридичних наук (що прирівнюється до доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право») асистенту кафедри кримінального права і процесу Цилюрик Інні Ігорівні.

Вітаємо усіх науковців, що успішно здобули науковий ступінь доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право» (кандидата юридичних наук) та бажаємо подальших наукових звершень!