Інститут права, психології та інноваційної освіти запрошує до участі у дипломній програмі з британського права

ІППО Львівської політехніки
ЦБП

Інститут права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» спільно з Центром британського права, створеним на базі юридичного факультету Кембриджського університету, запрошують студентів-правників, аспірантів, докторантів, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти і практикуючих юристів, які бажають покращити знання фахової юридичної англійської мови та письма, взяти участь в однорічній дипломній програмі з англійського права та практичних правничих навичок.

Для участі у Дипломній програмі необхідно заповнити англійською мовою заявку/аплікаційну форму й вислати життєпис (CV) та мотиваційний лист, зазначивши Центр британського права (Львів) як базову локацію програми у назві листа, на адресу s.terrett@britishlawcentre.co.uk.

Перші заняття з британськими викладачами та правниками-практиками розпочнуться вже наприкінці листопада.