Колишні випускники Львівської політехніки провели практичні заняття для студентів ІППТ

Лев Кльоба, ІППТ Львівської політехніки
на занятті

1 листопада 2019 року кафедра фінансів, обліку та аналізу організувала для студентів-фінансистів Інституту підприємництва та перспективних технологій, які навчаються у Дрогобицькій філії Національного університету «Львівська політехніка», практичні заняття на тему «Сучасний стан та перспективи банківського бізнесу» у приміщенні Дрогобицької філії АТ «Кредобанк».

Метою практичного заняття було формування у студентів системи знань щодо сутності й організації професійної підготовки фахівців для банківського сектору економіки з урахуванням сучасних освітніх тенденцій, розширення інформованості студентів щодо їхньої майбутньої професії, ознайомлення з фінансово-кредитною установою та з обраною спеціальністю.

Заняття провели колишні випускники Львівської політехніки – директор відділення Юрій Тиханський та головні спеціалісти відділення Ореста Перхун і Ельжбета Дяків. Активним учасником підготовки та проведення практичних занять був гість зі Львова – працівник прес-служби Кредобанку Богдан Сарнавський.

Студенти ознайомилися з практичною банківською діяльністю, прогресивними банківськими технологіями і перспективами розвитку банківського бізнесу.

Працівники відділення змістовно розповіли, зокрема, про організацію роботи секторів з обслуговування фізичних та юридичних осіб, також студенти побачили, як працюють працівники, що відповідають за розрахунково-касове обслуговування, кредитування і залучення депозитів.

Викладачі і студенти кафедри фінансів, обліку та аналізу щиро вдячні колишнім випускникам Львівської політехніки – керівнику та працівникам Дрогобицького відділення АТ «Кредобанк» – за проведення змістовного, цікавого і корисного заняття та нові практичні знання, отримані під час відвідування фінансової установи.

Захід відбувся в рамках реалізації Інститутом підприємництва та перспективних технологій проєкту «Фінансова та цифрова грамотність студентів». Його координатор – доцент кафедри фінансів, обліку та аналізу Лев Кльоба.