Викладачі та студенти кафедри фінансів ІНЕМ відвідали Львівську міську раду

Кафедра фінансів Львівської політехніки
на екскурсії

Альянс місцевої влади й освіти дає змогу об’єднати ресурси міста і закладів вищої освіти задля реалізації суспільно значимих проєктів. З цією метою студенти кафедри фінансів Університету разом із викладачами – професором Марією Бондарчук, доцентами Марією Політило й Оксаною Курило – завітали до Львівської міської ради.

Студентство мало змогу поспілкуватися з Галиною Заяць – керівником відділу ділових індустрій управління економіки департаменту економічного розвитку ЛМР, яка провела короткий тренінг «Вчимося Бізнесу», а також побувало у відділі управління інформаційної політики та зовнішніх відносин міста Львова, де найпершими знають про всі найважливіші новини, що відбуваються в місті.

Студентів і викладачів Львівської політехніки радо зустріли у приймальній міського голови – Андрія Садового. Гості пройнялися робочою атмосферою, що панує в кабінеті мера.

Львівські політехніки мали змогу завітати у відділ управління інвестицій та проєктів департаменту економічного розвитку ЛМР, де їм розповіли про основні напрями роботи зі сприяння суб’єктам підприємництва міста у створенні спільних з іноземними партнерами підприємств, налагодження ефективної співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, промоції інвестиційних та інших заходів, спрямованих на формування позитивного інвестиційного клімату Львова.

На завершення візиту викладачі та студенти кафедри фінансів Львівської політехніки домовилися про подальші зустрічі з метою компетентного розвитку майбутніх фахівців у сфері місцевих фінансів.

на екскурсії на екскурсії на екскурсії на екскурсії на екскурсії