Студентка ІНЕМ отримала стипендію від DAAD і пройшла фаховий мовний курс в університетах Мюнхена

Кафедра МЛ Львівської політехніки
група студентів

Студентка Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки (спеціалізація «Логістика») Лідія Болібрух отримала стипендію від Німецької служби академічного обміну DAAD та проходила фаховий мовний курс «Fit für Management und Job» на базі Ludwig-Maximilians-Universität München та Munich International Summer University у Мюнхені.

Інтенсивний курс із професійним та економічним напрямами орієнтований на носіїв мови з рівнем В2/С1. У програму входили: основи комунікаційного менеджменту, розгляд стратегій міжкультурного ділового спілкування, правила грамотного ведення кореспонденції, кваліфікованого ведення переговорів та підготовка до працевлаштування у німецькомовній компанії.

Лідія Болібрух у Мюнхені у Мюнхені