Політехніки отримали престижний європейський грант програми Jean Monnet

Олег Дума, Інститут адміністрування та післядипломної освіти
логотип  ERASMUS+

Цього тижня оголосили результати грантової програми Jean Monnet від Європейського Союзу. За результатами розгляду заявок, зі всього Європейського Союзу та партнерських країн відібрано 196 проектів, серед яких і проект European experience in technology transfer (EXTECH). Професор кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Назар Подольчак, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва ІНЕМ Ігор Олексів та старший викладач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Дума Олег реалізовуватимуть трирічний грант у Львівській політехніці.

Проект орієнтований на перенесення європейського досвіду та інструментарію із трансферу технологій в українську науку та інноваційне середовище. В результаті проекту для наукових досягнень, винаходів та стартапів полегшать шлях для комерціалізації. У партнерстві із Tech Startup school до проекту залучать винахідників, інноваторів та молодих підприємців для літньої школи із трансферу технологій. Також відбудеться дводенний тренінг для держслужбовців, які працюють в сфері науки та трансферу технологій.

До проекту запрошуємо всіх зацікавлених у розвитку інфраструктури інновацій та розвитку європейського підходу у просуванні наукових досягнень на ринок.