Міжнародна аудиторська компанія PwC запровадила стипендію для студентів кафедри обліку та аналізу ІНЕМ

Кафедра ОА Львівської політехніки
в аудиторії

Львівський центр надання сервісних послуг ТОВ «ПрайсуотерхаусКуперс» (PwC Lviv SDC) вирішив запровадити стипендію для заохочення найуспішніших студентів ІІІ–IV курсу бакалаврату та І–ІІ курсу магістратури, що навчаються за спеціальністю «Облік і оподаткування» на денній формі університетів Львова.

До такої ініціативи були залучені студенти кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка». Ця стипендія суттєво мотивуватиме студентів до професійного розвитку, покращення результатів навчання та активізації науково-практичної діяльності.

Зараз триває змагання за стипендію PwC Lviv SDC, яку нараховуватимуть упродовж вересня-грудня 2020 року в розмірі 2500 гривень на місяць. Саме таку стипендію отримуватиме в лютому-травні 2020 року переможець попереднього змагання, що розпочалось в осінньому семестрі 2019 року.