Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України організовує «Ніч молодіжної науки – 2020»

Рада молодих учених при МОН
зображення планети Земля у Всесвіті

10 листопада 2020 року, у Всесвітній день науки, з 18:00 до 21:00 Рада молодих учених при Міністерстві науки і освіти України вперше в Україні проведе науково-популярний захід «Ніч молодіжної науки – 2020».

Мета заходу – популяризація наукових здобутків молодих вчених України, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв’язків з основними стейкхолдерами.

Для участі у заході запрошують молодих учених з усіх куточків України, які готові у цікавій формі репрезентувати широкому загалу результати своїх наукових досягнень.

Форма проведення – очна (парк Національного авіаційного університету, м. Київ) та заочна (сторінка Ради молодих учених при МОН у Фейсбуці). У разі заочної форми участі кожному учаснику надаватимуть до 15 хвилин для презентації.

Захід буде проведено у вигляді демонстрацій наукових здобутків молодих учених для широкої аудиторії (майстер-класи, демонстраційні платформи, лекторії тощо) у парку НАУ з одночасною онлайн-трансляцією презентацій заочних учасників.

Для участі у заході з презентацією/демонстрацією потрібно зареєструватися до 30 вересня 2020 року.