Кафедра ЗМД Львівської політехніки активно проводить заняття з використанням онлайн-платформи Zoom

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
афіша

Незважаючи на продовження карантину, колектив кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» плідно працює, зокрема активно проводить заняття з використанням онлайн-платформи Zoom.

Так, нещодавно відбулося чергове засідання Euro Speaking Club у рамках реалізації кафедрою ЗМД Модуля імені Жана Моне «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» (CirclE). Студенти розглянули історичні моменти створення Європейського союзу, глибше зрозуміли структуру та навколишнє середовище ЄС, у контексті Цілей сталого розвитку проаналізували конкурентні переваги, що створює циркулярна економіка у розвинутих європейських державах.

Дискусію спричинила тема нових глобальних викликів, зокрема загрози економічної кризи, що чекає Європу та весь світ внаслідок пандемії коронавірусу.

Натомість на лекціях з циркулярної економіки студенти продовжують вивчати досвід ЄС, порівнюючи наявні циркулярні бізнес-моделі та інвестиційні можливості в умовах інтеграційних процесів.

чергове засідання Euro Speaking Club чергове засідання Euro Speaking Club чергове засідання Euro Speaking Club чергове засідання Euro Speaking Club