Політехніки – серед переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу робіт з біотехнологій та біоінженерії

Кафедра ТБСФБ Львівської політехніки
в лабораторії

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1271 від 04.10.2019 р. Національний університет «Львівська політехніка» призначено базовим вищим навчальним закладом із проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» у 2019/2020 навчальному році.

Відповідно до Положення переможців конкурсу мали визначати за підсумками ІІ туру на підсумковій науково-практичній конференції. Однак, згідно з Постановою № 211 Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню COVID-19», призупинено проведення заходів наукового та освітнього характеру, зокрема конкурсів. Відповідно до рекомендацій ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» МОН України (лист від 12.03.2020 № 221/19-713) Оргкомітет конкурсу прийняв рішення підвести підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» у 2019/2020 рр. за результатами першого етапу ІІ туру, який тривав з 15 лютого до 11 березня у Навчально-науковому інституті хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка».

Серед переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» є і представники Львівської політехніки:

• диплом І ступеня – Князєва Катерина, науковий керівник – Петріна Романа Омелянівна, доцентка кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології;
  • диплом ІІ ступеня – Левчук Рустем, Бахур Віта, науковий керівник – Федорова Олена Валеріївна, доцентка кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології;
  • диплом ІІІ ступеня – Крихта Анастасія, Андросюк Ірина, науковий керівник – Паляниця Любов Ярославівна, доцентка кафедри технології органічних продуктів;
  • диплом ІІІ ступеня – Лагоцька Анастасія, науковий керівник – Мальований Мирослав Степанович, завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування.

Докладніше – на сторінці ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія».