Осередок Ліги студентів Асоціації правників України при Львівській політехніці організовує два онлайн-заходи

Осередок Ліги студентів АПУ при Львівській політехніці
Ірина Сенюта

Осередок Ліги студентів Асоціації правників України при Національному університеті «Львівська політехніка» організовує два онлайн-заходи.

Перший (на тему «Медичне право VS Covid-19») розпочнеться 6 травня о 18:00 на платформі ZOOM.

Спікерка, Ірина Сенюта – докторка юридичних наук, голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, професорка Школи права УКУ, керувальна партнерка АО «MedLex», – розповість про особливості надання медичної допомоги під час пандемії.

Реєстрація

Другий захід («Заecofriend’ись з Лігою!») розпочнеться 7 травня о 20:00 на платформі ZOOM.

Говоритимуть про 10 екозвичок, які можна здобути під час карантину, про те, як клімат змінює міста та як бути корисним для довкілля.

Реєстрація

онлайн-спілкування на тему «Медичне право VS Covid-19» онлайн-спілкування на тему «Заecofriend’ись з Лігою!»