How It’s Made: триває співпраця ІТ-компанії GlobalLogic з українськими технічними університетами

За матеріалами сайту GlobalLogic
GlobalLogic Education

Весняний семестр в університетах у розпалі, хоч і перейшов в онлайн формат. У GlobalLogic вирішили підбити деякі підсумки та оглянути здобутки, яких компанія та конкретно напрям GlobalLogic Education досягли впродовж осені 2019-го та першого кварталу 2020 року.

GlobalLogic Education відповідає за широкий спектр навчальних та освітніх заходів, програм та подій. У пріоритеті – співпраця із закладами вищої освіти для підготовки фахівців найвищого рівня та популяризації напряму розробки вбудованих систем серед українських інженерів.

У 2019 році група компаній GlobalLogic інвестувала понад 2 мільйони доларів у розвиток інженерних талантів у регіоні Центральної та Східної Європи. Суттєва частина цих вкладень припадає на Україну. Саме у 2019-му компанія GlobalLogic спроєктувала та презентувала Embedded Starter Kit. Перша демонстрація девайсу відбулась під час відкриття дослідницької embedded-лабораторії GlobalLogic на базі Національного університету «Львівська політехніка».

Embedded Starter Kit – це базова плата, доповнена сенсорами, екраном і іншими компонентами, необхідними для роботи над вбудованими рішеннями. Embedded Starter Kit вже отримали 9 університетів, де його використовують більш ніж 1000 студентів. У 2020 році компанія збирається передати ще 200 наборів у 5 вишів. Завдяки цьому щорічно підготовку проходитимуть близько 2000 embedded інженерів-початківців.

Важливим елементом співпраці GlobalLogic з університетами є підтримка активних викладачів та сприяння підвищенню їх кваліфікації. Так, у Львові було проведено програму для викладачів «Проєктний підхід у вищій освіті», у якій взяли участь 25 викладачі із п’яти ключових університетів Львова: Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені Івана Франка, Українського католицького університету, ІТ Step University та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

У рамках програми експерти компанії розповідали викладачам про новітні тренди в управлінні та життєвий цикл проєктів у великих компаніях, основні інструменти управління IT-проєктами та навчали створювати цікаві практичні кейси для своїх студентів.

GlobalLogic активно проводить GL BaseCamp – тренінги для студентів, які проходять на базі технічних вишів-партнерів, а також спільні навчальні проєкти з університетами – Proof of Concepts, у рамках яких розвиває у студентів навички командної та проєктної роботи. Особливо приємно, що самі студенти відзначають важливість співпраці GlobalLogic з університетами. За результатами дослідження EY компанія GlobalLogic увійшла до топ-10 компаній IT-галузі в Україні у 2019 році на думку студентів.