Викладацька діяльність

Основна викладацька діяльність охоплює 513 годин на три роки реалізації проекту, які розподіляються наступним чином:

1. Курс «Ініціатива ЄС Східне партнерство: можливості для України» (2 семестр. Починаючи з 2-го року).
    Для 202 денних та 20 заочних студентів-бакалаврів денної та заочної форми навчання зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Лекції 16 годин (Турчин Я.Б. та Юринець О.В.) — для двох потоків студентів, семінари  16 годин для кожної з 8 груп (Турчин Я.Б., Рослонь Д.Т., Цебенко О.О., Івасечко О.Я.) за семестр.
    Всього за один навчальний рік — 171 годин.

Цей новий предмет буде закладений в навчальну програму Національного університету «Львівська політехніка» щонайменше до 2025 року.

Приєднані файли
Оновлено 2 роки 1 місяць тому