NCPMKA  /  Конкурси за напрямом НКП  /  H2020-MSCA-IF-2020  /  MSCA-IF-EF-SE Society and Enterprise panel

MSCA-IF-EF-SE Society and Enterprise panel

Стипендії для суспільства та підприємств (Society and Enterprise Panel)  відкриті для виконання проєктів у неакадемічному секторі.

Умови участі:

  1. Консорціум не створюється. Фінансування отримує бенефіціар  юридична особа, заснована в державі-учасниці ЄС або асоційованій країні, яка приймає науковця під час виконання проєкту (бенефіціар у Стипендіях для суспільства та підприємств повинен бути з неакадемічного сектору).
  2. Проєктна пропозиція подається від устано­ви, яка прийматиме науковця (нау­ко­вий керівник/куратор устано­ви, яка приймає, спільно з нау­ков­цем/аплікантом). Вибір тематики досліджень здійснює куратор/науковий керівник установи, яка прийматиме науковця, спільно з аплікантом.
  3. Відповідно до тематики наукових досліджень проєктні пропозиції можуть подаватись до одного з восьми комітетів оцінювання (evaluation panels): хімія (Chemistry (CHE)), суспільні та гуманітарні науки (Social Sciences and Humanities (SOC)), економіка (Economic Sciences (ECO)), інформатика і техніка (Information Science and Engineering(ENG)), навколишнє середовище та науки про Землю (Environment and Geosciences(ENV)), біологічні науки (LifeSciences(LIF)), математика (Mathematics (MAT)) та фізика (Physics (PHY)).
  4. Також узгоджується  План розвитку наукової кар’єри (Career Development Plan), який повинен містити опис: наукової роботи; діяльності, спрямованої на професійну підготовку і кар’єрний ріст апліканта, в тому числі тренінги, планування публікацій та участь у конференціях.
  5. Обов’язкова вимога — міжна­род­­на мобільність (підтри­му­ється також міжсекторальна мо­більність [cross-sectoral mo­bi­li­ty]).

Фінансування від ЄС: Фінансування отримує установа, яка прий­має стипендіата (як правило, уста­но­ва однієї з країн Єв­ро­пи). Покриваються витрати на проживання, до­рож­ні витрати, вит­рати на ут­римання сім’ї, а також витрати на науково-дослідну роботу, нак­­ладні витрати. Бенефіціар може залучати (recruit) науковців лише на підставі трудового договору або прямого договору (equivalent direct contract) з повним соціальним пакетом (який включає: лікарняні, відпустку по догляду за дитиною, допомогу безробітним та з інвалідності, право на пенсію, виплати у разі нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань) крім випадків, коли таке заборонено національним законодавством. У випадку якщо немає можливості укласти трудовий договір, бенефіціар повинен залучати науковців на підставі «фіксованого розміру стипендії» (fixed-amount fellowship). У цьому випадку витрати науковця на проживання буде зменшено вдвічі і бенефіціар повинен переконатися в тому, що науковець володіє мінімальним соціальним пакетом. Щорічні базові ставки для розрахунку витрат на проживання науковців (з усіма вирахуваннями відповідно до національного законодавства) для досвідчених науковців (IF): 55 800 EUR/рік.

Покриваються:

Витрати науковця, євро/місяць

Інституційні витрати, євро/місяць

проживання

переїзд

утримання сім’ї

4880*K

600

500

1450 (організація проведення науково-дослідної роботи  — 800 євро/місяць + накладні витрати — 650 євро/місяць)

 

, де K — корегувальний коефіцієнт (відповідно до країни перебування).

Максимальна тривалість проєкту: тривалість стипендії (від одного до двох років).

Максимальна тривалість відряджень (може використовуватись повністю або поділятись на періоди) залежно від тривалості стипендії:

  1. три місяці при тривалості стипендії ≤ 18місяців.
  2. шість місяців при тривалості стипендії > 18 місяців.

Докладніше на Порталі Funding & tender opportunities

Оновлено 3 роки 8 місяців тому