Львівська політехніка долучилася до організації табору для дітей з Донецької області у Львові

Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ
діти з Донеччини

13 січня волонтерський простір DoBro, який діє при Центрі студентського капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, зустрів гостей з м. Костянтинівки Донецької області у Львові. Впродовж 13–15 січня дев’ять сімей зі Сходу України (а це 14 дітей з батьками) мали дуже насичену програму, підготовлену волонтерами у Львові.

Проживали гості з Донеччини у студентському містечку Національного університету «Львівська політехніка», за що дуже вдячні керівництву Університету.

Також організатори та гості складають подяку за гостинність та відкритість всім парафіянам студентського храму Блаженного священномученика Олексія (Зарицького), що розташований на території студмістечка Львівської політехніки.