Народний камерний оркестр «Поліфонія»

Народний камерний оркестр «Поліфонія» був створений в лютому 2008 року за ініціативи студентів та підтримки ректора Національного університету «Львівська політехніка» Юрія Бобало.

З моменту створення оркестру і до 2013 року художнім керівником та головним диригентом був Назарій Яцків.

З вересня 2013 року «Поліфонію» очолює Роман Кресленко.

У грудні 2015 року за внесок у розвиток культурних цінностей студентської молоді та високий професійний рівень камерному оркестру «Поліфонія» було присвоєно почесне звання «Народний».

В колективі налічується понад 25 оркестрантів.

Народний камерний оркестр «Поліфонія» вже є лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасником різних фестивалів.

За час своє творчої діяльності колектив виступав не тільки у стінах «Львівської політехніки» та у Львові, а й у містах таких як Городок, Буськ, Дрогобич, Володимир-Волинський, Харків, Хмельницький, Летичів, Трускавець та інші.

У 2013 та 2014 році Народний камерний оркестр двічі став лауреатом першої премії фестивалю-конкурсу «Яскрава симфонія Прикарпаття» у місті Трускавець.

У січні 2016 року Народний камерний оркестр «Поліфонія» отримав першу премію на Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального мистецтва «Чарівний камертон» у місті Харків.

У квітні 2016 року «Поліфонія» взяла участь у другому фестивалі музичного мистецтва «Академія» молоді — молодим, успішно виступила у концертному залі ім. С. Людкевича.

Репертуар оркестру налічує близько 50 творів української та зарубіжної класики.

Оновлено 3 роки 8 місяців тому