Вступ 2019: рейтингові списки
 

Завідувач кафедри технологій управління ІАПО взяв участь у семінарі Національного банку України

27 травня 2019, 10:42
Кафедра ТУ Львівської політехніки

16–17 травня 2019 року Національний банк України проводив семінар для викладачів вищих навчальних закладів України на тему «Практичні аспекти формування та реалізації монетарної політики Національного банку України».

У семінарі взяли участь понад 50 викладачів із 14 вищих навчальних закладів Києва, Одеси, Львова, Полтави та Тернополя. Серед них – завідувач кафедри технологій управління Національного університету «Львівська політехніка» професор Павло Ільчук. Відповідний сертифікат про участь у семінарі вручив Сергій Ніколайчук, директор Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ.

Впродовж двох днів фахівці департаментів монетарної політики та економічного аналізу та відкритих ринків Національного банку України розповідали про макроекономічне підґрунтя поточних рішень з монетарної політики, аналізували дієвість монетарного трансмісійного механізму в Україні після впровадження інфляційного таргетування, обговорювали проблеми сприйняття інфляції та проблеми її вимірювання, а також висвітлювали особливості розвитку досліджень у НБУ.

Отримана детальна характеристика підходів до монетарного регулювання буде корисною для кафедри технологій управління під час викладання дисциплін та керування магістерськими кваліфікаційними роботами у напрямі розроблення проектів із регулювання банківської діяльності зокрема та монетарної сфери загалом.